.

.

New
5yards/многу широк 8.5 cm Ткаени Жакард Лента Геометриски дизајн со пената сина за завеса и облека додаток LS-1531

5yards/многу широк 8.5 cm Ткаени Жакард Лента Геометриски дизајн со пената сина за завеса и облека додаток LS-1531

DEN 526.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.

91 метар
Материјал : полиестер со пената
Бендот ширина : 8.
@ Ние исто така, производство панделки во свој прилагодено дизајн почетокот од само по дворови (со исклучок на превозот). За повеќе детали за исплати и превозот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ви посакам добредојде да се погледне во мојата продавница за промет на големо на производи и трговија на големо цена попусти.
@Било какви прашања во врска со трговија на ГОЛЕМО, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете одговор во 24hours со понуда која се надевам дека е на вашите потреби.5 cm
за повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме.
@International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие минимум цел количество за вашиот кориснички лента дизајн.
@Производство време е генерално е 3 до 7 дена.Ако ви треба вашата испорака брз ве молиме контактирајте со нас за експрес такси превозот.
1 двор=0. Испорака име е во најголем дел од случаите од 15 до 40 работни дена.
@Производите што ги испратите се внимателно контролирани од страна на нашиот посветен на персоналот пред да се испраќаат надвор со цел да се направи вашата нарачка во нашата продавница пријатен еден.
@Ако имате цел 150$/ние ќе се обидеме да ги испратите како бесплатен превозот со express, ова сепак е во зависност од определбата земја или област. Секој стил, големина и боја на моделот може да се прилагоди на вас.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
ls-1531
Шема:
Геометриски
боја:
како Слика
Свеж

Избор на клиенти