.

.

New
100ML Сончање крик Цевка, 100G злато Крем Цевка со arcylic злато/сребрена завртка капак, 100ml Козметички Примерок Цевки за око крем

100ML Сончање крик Цевка, 100G злато Крем Цевка со arcylic злато/сребрена завртка капак, 100ml Козметички Примерок Цевки за око

DEN 2954.40

Стока
Достапно.


Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : arcylic Боја на цевка : злато Боја на капа : злато/сребрена(тесен златен раб) Облик на капа : круг Капацитет : 100ml/100g Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката. други капаци кои можете да изберете да,цената се различни, ако со различни капаци.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
100ml
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти