.

.

New
15ML Сончање screamTube,15G бел Крем Цевка со бела(сребрен раб) цилиндрични капак,Козметички Примерок Цевка,око крем сад

15ML Сончање screamTube,15G бел Крем Цевка со бела(сребрен раб) цилиндрични капак,Козметички Примерок Цевка,око крем сад

DEN 1176.00

Стока
Достапно.


Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката. други капаци кои можете да изберете да,цената се различни, ако со различни капаци.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти