.

.

New
100pcs/многу PP 120ml airless шише, бела јасна боја airless пумпа крем шише,120ml пластични вакум шише

100pcs/многу PP 120ml airless шише, бела јасна боја airless пумпа крем шише,120ml пластични вакум шише

DEN 5859.84

Стока
Достапно.


120ml airless пумпа вакум шише шише за крем, око крем суштината Употреба : 1) Ова е unrefillable airless шише, откако се зацврсти долу тоа е тешко да се отвори, ве молиме пополнете го сочинуваат пред се зацврсти. 2) Кога се пополни содржина, тоа многу tuch дното на пумпа Боја : бела или јасно, ве молиме да ни остават порака, инаку ние испрати случајно Големина : D43*H155mm, Капацитет : 120ml, )

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
120ml
Име:
cos
Пластични Тип:
PP
Површината Ракување:
печатење на екран
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
airless пумпа
боја:
Бели, Јасно
Капацитет:
120ml
Свеж

Избор на клиенти