.

.

New
50pcs 50мл бели пластични црева / лосион крем емулзија козметички цевка 50мл материјали за пакување во шишиња со бела кап завртки

50pcs 50мл бели пластични црева / лосион крем емулзија козметички цевка 50мл материјали за пакување во шишиња со бела кап завртки

DEN 1305.60

Стока
Достапно.


50 ml 50pcs бели пластични црева / лосион крем емулзија козметички цевка за материјали за пакување во шишиња / црна и бела завртка капа Материјал : ЈП Детални Големина : D55×H155mm Дијаметар : 35mm боја : бела шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет. Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, точка 's боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека ќе не't ум пред да конкурираат. 2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење се Користи за : 1 Cosmetic пакет. Се користи за сите нега на кожата пакет,како што се чистење на Лицето, лосион за тело, туш гел и така натаму 2.Постојат неколку методи за да се пополни цевка : A : Squee цевка, нека цевка си го цица само од себе. Б : Ако мислите дека метод diffcult да се пополни цевка, можете да користите алатка за да се пополни. Пластична инка ќе се работи на него. C : Стави цевката во уста главата кога ќе заврши пополнување потоа затворете капа.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
50МЛ
Име:
cos
Запечатување Тип:
завртка капа
Пластични Тип:
PE
Површината Ракување:
печатење на екран
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
боја:
Бела
Капацитет:
50МЛ
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти