.

.

New
30ML Сончање крик Цевка,30G peal бел Крем Цевка со сребро или злато цилиндрични капак,30 ml Козметички Мека Цевки за око крем

30ML Сончање крик Цевка,30G peal бел Крем Цевка со сребро или злато цилиндрични капак,30 ml Козметички Мека Цевки за око крем

DEN 1723.20

Стока
Достапно.


други капаци кои можете да изберете да,цената се различни, ако со различни капаци.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
30ml
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти