.

.

New
100pcs 100ml овална празен меки цевка, козметички празна цевка со PP вбризгување на ззп

100pcs 100ml овална празен меки цевка, козметички празна цевка со PP вбризгување на ззп

DEN 4680.00

Стока
Достапно.


Ставка. : 100ml козметички цевка Боја : бела цевка w/вбризгување на ззп
Материјал : LDPE цевка,PP капа Облик : Овална
Забелешка : pls љубезно забелешка капа кога се купи.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
LDPE
Големина:
100ml
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
clr:
бела цевка
Свеж

Избор на клиенти