.

.

New
100Pieces 8ML Мини Преносни Кармин Алуминиум Refillable Парфем Шише Со Спреј&Празни Козметички Сад За Бесплатен Превозот

100Pieces 8ML Мини Преносни Кармин Алуминиум Refillable Парфем Шише Со Спреј&Празни Козметички Сад За Бесплатен Превозот

DEN 5270.00
DEN 5856.00

Стока
Достапно.


Постојат голем број на производ инвентар, ние сме Кинески специјално издание агенти, нашата компанија е исто така се соочуваат со продажбата низ целиот свет, тоа е неизбежно ќе има некои недостатокот на боја прашања, се надевам дека голем број на комуникација, но ова е многу, многу малку, се надевам дека сите остатокот увери купување . Ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде многу поволна цена или прекрасен подарок.

Детали

Спецификации:
8ml
боја:
микс боја
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
A-08-8
Големина:
8ml
боја:
6 БОИ како сликата
користат за:
парфем шише
Материјал:
алуминиум&стакло
Големина:
8ML
Свеж

Избор на клиенти