.

.

New
1piecesc 25ml Стакло Парфем Шишиња Atomizer Спреј Refillable Шише со Спреј Мирис Случај со Туристички Големина Портабл

1piecesc 25ml Стакло Парфем Шишиња Atomizer Спреј Refillable Шише со Спреј Мирис Случај со Туристички Големина Портабл

DEN 174.00
DEN 223.68

Стока
Достапно.


Детали

Спецификации:
25ml
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZBLP-40
Големина:
25ml
Шише Боја :
Транспарентна
Капацитет:
25ml
Шише висина ширина:
Висок 8.4 см ширина 5.7 cm
користат за:
Спакувани парфем,
Се користи како:
спреј
шише материјал:
Стакло
Капа боја:
Транспарентна
Метод на продажба:
Еден по еден да се продаде
Is_free превозот:
Yes
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Свеж

Избор на клиенти