.

.

New
15g 30g 50g Луксузни Празни Сферата на доградба на Акрилни Влакна Контејнер Злато Око Крем Примерок Козметички Тегла Шише Пакување Тенџере 10pcs/многу

15g 30g 50g Луксузни Празни Сферата на доградба на Акрилни Влакна Контејнер Злато Око Крем Примерок Козметички Тегла Шише Пакување

DEN 1548.00

Стока
Достапно.


15g 30g 50g Луксузни Празни Сферата на доградба на Акрилни Влакна Контејнер Злато Око Крем Примерок Козметички Тегла Шише Козметика Пакување Тенџере 10pcs/многу
Пакетот Вклучува : 10 компјутери/многу
Материјал : Акрилик
Големина : 15g 54*58mm
30g 62*65mm
50g 70*74mm

Детали

Спецификации:
15g, 50g, 30g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
15g 30g 50g
Број На Модел На:
AJ-17
Свеж

Избор на клиенти