.

.

New
4000pcs/многу 10ml 30ml течна пластика dropper шише со долги тенки совети и црна капа

4000pcs/многу 10ml 30ml течна пластика dropper шише со долги тенки совети и црна капа

DEN 35688.00

Стока
Достапно.

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ / БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА
Ние може да произведе различни големини и бои на dropper Шише, како на клиент барање. Ако имате барање, ве молиме слободно контактирајте со мене.
Квалификација и сертификати 1) Со ISO 9000 Квалификувани за Сертификација и ISO9001 : 2000 меѓународниот стандард 2) Нашите Хемиски шишиња се дезинфицираат во еднакви можности Стерилизација. 3) Шишиња кои волумен е поголем од 100ml може да се корозија превенција материјал
4000pcs/многу со црна childproof капа како следново :
10ml x 500pcs 30ml x 3500pcs
Ние сме Гуангжу Ka Yu Пакување Производи Co., Ltd. е производител на dropper шишиња со добро опремени тестирање објекти и силна техничка сила.
Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во фармацевтската пакување и други индустрии.
Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволи постојано менување на економските и социјални потреби.
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!
100% позитивни квалитет на повратни информации од клиентите.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
DROPPER
Големина:
30ml
Број На Модел На:
CR30PE-1
три-парче костим:
Шишиња, Капи, Dropper
типот на ззп:
ChildProof Капа
капа бои:
Црна
совет:
пластични dropper
Шише:
ЈП(Проѕирен)
Минимална цел:
4000PCS
Капацитет:
10ml x 500pcs 30ml x 3500pcs
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти