.

.

New
PILATEN 100 ПАРЧИЊА/кутија Лицето Памук Влошки Смена Чистење Брише За Нега на Кожа И Шминка Смена 60mm*70mm

PILATEN 100 ПАРЧИЊА/кутија Лицето Памук Влошки Смена Чистење Брише За Нега на Кожа И Шминка Смена 60mm*70mm

DEN 136.80

Стока
Достапно.


Опис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : Бела Материјал : Памук, Големина : 60mm*70mm
Спецификации : 100 парчиња/ кутија

Детали

Тип На Објект:
Памучна Подлога
Материјал:
Памук
Бренд Име:
PILATEN
Големина:
60mm*70mm
Количина:
100 парчиња/кутија
Број На Модел На:
За Шминка И Смена
Свеж

Избор на клиенти