.

.

New
50Pcs 3/5g Примерок Шише Козметички Шминка Тегла Тенџере се Соочуваат со Крем Lip Balm Контејнер Нови #Y207E# Топла Продажба

50Pcs 3/5g Примерок Шише Козметички Шминка Тегла Тенџере се Соочуваат со Крем Lip Balm Контејнер Нови Y207E Топла Продажба

DEN 228.00
DEN 271.68

Стока
Достапно.


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тегли за земање на eyeshadows креми, lip balm лосиони и козметика. Совршен за земање мостри mineralized eyeshadows, чување mineralized шминка, и лесно да се патува со. Лесно завртки заедно за компактен складирање на акрилик во прав, течности, ноктите дизајни и многу повеќе. Капацитет : 3g/5g/парче Материјал : PC Големина : Како на сликата прикажани Боја : Транспарентна Количина : 50 Компјутери Забелешка :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 50pcs празен контејнер 1 x

Детали

Спецификации:
3g, 5g
Број На Модел На:
празен контејнер D21058/D21059
Големина:
As the picture shown
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
YAS
Свеж

Избор на клиенти