.

.

New
100pcs злато 5g 10g дијамант форма акрилик крем тегла ,пластични мини 5g и 10g од Козметички Тегла , 5g 10g Козметички Пакување трговија на големо

100pcs злато 5g 10g дијамант форма акрилик крем тегла ,пластични мини 5g и 10g од Козметички Тегла , 5g 10g Козметички Пакување

DEN 4080.00

Стока
Достапно.

Ние'ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Ние победивме'т презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не'т купување! Ние победивме'т презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство., па ние'ќе изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.

Детали

Спецификации:
5g, 10g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5g,10g
Свеж

Избор на клиенти