.

.

New
1Set 12.1 mm Кармин Алуминиум Мувла, Полиран DIY Lip Balm Мувла, 4Holes/6Holes/12Holes Тешко Алуминиум Усна Руж Пополнување Мувла

1Set 12.1 mm Кармин Алуминиум Мувла, Полиран DIY Lip Balm Мувла, 4Holes/6Holes/12Holes Тешко Алуминиум Усна Руж Пополнување Мувла

DEN 3897.00
DEN 4330.08

Стока
Достапно.


1 Set 12.1 mm Кармин Алуминиум Мувла, Полиран DIY Lip Balm Пополнување Мувла, 4 Holes/6 Holes/12 Holes Тешко Алуминиум Усна Руж Пополнување Мувла
Бесплатен Превозот -1 Set-
Точка Име : Кармин Мувла
Материјал : Алуминиум
Внатрешна Големина : 12.1 mm
Видови : Со 4 Дупки,
Со 6 Дупки,
Со 12 Дупки

Детали

боја:
Со 4Holes, Со 6Holes, Со 12Holes
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
кармин мувла
Големина:
12.1mm
Свеж

Избор на клиенти