.

.

New
50g сјајна сребрена/злато топка тегла Акрилик крем тегла за крем/суштината/гел/крем/капсула пластичен сад козметички пакување

50g сјајна сребрена/злато топка тегла Акрилик крем тегла за крем/суштината/гел/крем/капсула пластичен сад козметички пакување

DEN 7560.00

Стока
Достапно.


Точка бр : CJR-50 SSB
материјал : ARCYLIC
големина : 50 G
ВИСИНА : 74cm
КОЛ : 72 MM

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
CJR-50SSB
Големина:
50G
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
50g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
ACRYCLC
Свеж

Избор на клиенти