.

.

New
30G сјајна сребрена/злато акрилик топката форма крем тегла за гел/око крем/ден крим/ноќен крем/суштината/козметички крем пакување

30G сјајна сребрена/злато акрилик топката форма крем тегла за гел/око крем/ден крим/ноќен крем/суштината/козметички крем пакување

DEN 6960.00

Стока
Достапно.


Точка бр : CJR-30 SSB
материјал : ARCYLIC
големина : 30g

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
CJR-30SSB
Големина:
30g
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
30g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Свеж

Избор на клиенти