.

.

New
50g X 48 алуминиум крем тегла ,50 грам метал козметика сребрен сад во тегла завртка капак , 2 мл Алу. празни пакувани во шишиња DIY чај

50g X 48 алуминиум крем тегла ,50 грам метал козметика сребрен сад во тегла завртка капак , 2 мл Алу. празни пакувани во шишиња

DEN 2048.00
DEN 2155.20

Стока
Достапно.


* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. празни пакувани во шишиња DIY чај
Капацитет : 50g
Големина : 27x67(дијаметар)mm
Материјал : Алуминиум
Теглите можат да се користат за широк апликации,како и крем,гел,прав, свеќа, и повеќе
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот.
* Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или предмети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети, корисниците се одговорни за сите врати превозот обвиненија. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди задоволство.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50g,50ml,50cc,1.7oz
Број На Модел На:
алуминиумски контејнер
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Употреба:
за нега на кожата крем ,чај ,свеќа итн
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
завртка капа
Материјал:
метал ( алуминиум )
Површината Ракување:
печатење на екран
Refillable Шишиња:
алуминиумска конзерва
боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти