.

.

New
100ML Пластична Цевка, Пластична Газирани Шише, Флип Капа Цевка, Козметички Лосион Цевка, Крем Цевка, Гел-Шампон шише Пакување, 50pc/Многу

100ML Пластична Цевка, Пластична Газирани Шише, Флип Капа Цевка, Козметички Лосион Цевка, Крем Цевка, Гел-Шампон шише Пакување,

DEN 2138.00
DEN 2299.20

Стока
Достапно.


100 ML Пластична Цевка, Пластична Газирани Шише, Флип Капа Цевка, Козметички Лосион Цевка, Крем Цевка, Гел-Шампон шише Пакување, 50pc/Многу.
-50pc/Многу
Капацитет : 100 ML, 100g
Боја : Проѕирна матирано
Капа Тип : Флип Капа
Димензии : Висина 170 MM X Openning Дијаметар 6.6 mm. Капа Дијаметар 33.3 MM
1, шише тело донесува заштита на животната средина, ЈП материјал, умерена мекост. Добро запечатување. 2, Погодна за пакување шампон, туш гел, емулзија производи за Чистење Крем итн. 3, Мали и преносливо, Погодно да се носат во патуваат патувањето.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ml 100g
Број На Модел На:
проѕирен
боја:
Transclucent Мраз
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Свеж

Избор на клиенти