.

.

New
100pcs/Многу 40ML Многоцветни Капа МИЛЕНИЧЕ Спреј Пумпа Парфем Шише Солидна Боја Шише за Вода Контејнери Празни Парфем Спреј За Патување

100pcs/Многу 40ML Многоцветни Капа МИЛЕНИЧЕ Спреј Пумпа Парфем Шише Солидна Боја Шише за Вода Контејнери Празни Парфем Спреј

DEN 2296.00
DEN 2496.00

Стока
Достапно.

Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка.
Функција :
1)Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
2)Боја : Микс боја
3)Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
40ml
Број На Модел На:
празно шише
боја:
микс боја
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче
Свеж

Избор на клиенти