.

.

New
5g луксузни Акрилик Топката форма крем Тегла сад , 0.17 оз празни примерок Козметички Крем Тегла сад ,Козметика Пакување

5g луксузни Акрилик Топката форма крем Тегла сад , 0.17 оз празни примерок Козметички Крем Тегла сад ,Козметика Пакување

DEN 1090.00
DEN 1147.20

Стока
Достапно.


5g луксузни Акрилик Топката форма крем Тегла сад , 0.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот.
Ве молиме ,истакна, ние ќе ја испрати на боја случајно ако не постои боја барање
Ви благодариме
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел
Повратни информации
* Ние го негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти; Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.17 оз празни примерок Козметички Крем Тегла сад ,Козметика Пакување,сад 5g,5ml козметички тегли ,празни козметички тегли со бесплатен превозот
Капацитет : 5g
Големина : 37mm (дијаметар) x 35mm (висина)
Материјал : акрилик
Боја : розова боја,златна,бела ,сребро. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
5g,5cc,0.17oz
Број На Модел На:
акрилик крем сад
is_customized:
Yes
Материјал:
Материјал
Големина:
5g 5cc 17oz
боја:
Бела ,Розова ,Златна ,Сребрена
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
завртка капа
Свеж

Избор на клиенти