.

.

New
100pcs PP Јасно козметички 50мл тегли со капаци , круг пп 50 g козметички тегли со капаци , 50 ml пластични тегли за козметички

100pcs PP Јасно козметички 50мл тегли со капаци , круг пп 50 g козметички тегли со капаци , 50 ml пластични тегли за козметички

DEN 2095.20

Стока
Достапно.

Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. cosmoprof и лична нега индустрии.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.
Очекуваат за вашето барање!. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. Ставка Опис :
Оваа PP шише може да биде исполнет во лицето крем,бебе крем. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . : JP3-50g
Материјал : ПП
Капацитет : 50g
A.
PP Јасно козметички 50мл тегли со капаци , круг пп 50 ml козметички тегли со капаци , 50 ml пластични тегли за козметички
Предмет Бр. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
50g
Свеж

Избор на клиенти