.

.

New
5ml усна сјај цевка ,козметички cotainer, маскара сад ,make up празна цевка ,пластична шише со црн врв

5ml усна сјај цевка ,козметички cotainer, маскара сад ,make up празна цевка ,пластична шише со црн врв

DEN 1392.00

Стока
Достапно.


точка бр : LIPM-5
големина : 5 ML
материјал : КАКО
за објектот :
Телото на шишето е trasparent , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
LIPM-5
is_customized:
Yes
Пластични Тип:
ABS
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
Завртка
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
усна сјај сад
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти