.

.

New
100pcs трговија на големо 10ml Lip Balm Шише , 10 ml Празни Кармин Двојно Заврши цевка, 10ml Јасно Пластика Козметички Сад

100pcs трговија на големо 10ml Lip Balm Шише , 10 ml Празни Кармин Двојно Заврши цевка, 10ml Јасно Пластика Козметички Сад

DEN 3836.16

Стока
Достапно.


Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов. Шише Капацитет : 10ml (Секоја страна шишиња беше 5ml) Материјал : Пластични Должина : 128mm Ширина : 15mm Големина како слика. Прирачник за мерење, постои грешка од околу 1mm. Ако ви треба други Количество ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на Големо Добро да се користи за усна сјај ,lip balm или други производи што сакате. Ве молиме Имајте во предвид : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и следење на 's brightness/contrast settings итн. Бојата на ѕвонење на страницата 's фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативна или Неутрална повратни информации, ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Нашата продавница има многу видови на шишиња и studs. Добредојдовте На Големо.
Очекуваат за вашето барање!

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
10ml
Свеж

Избор на клиенти