.

.

New
150ML МИЛЕНИЧЕ шише пластични шише со бела/транспарентен/црна магла sprayer пумпа мет сребрен гердан за козметички пакување

150ML МИЛЕНИЧЕ шише пластични шише со бела/транспарентен/црна магла sprayer пумпа мет сребрен гердан за козметички пакување

DEN 3264.00

Стока
Достапно.


МАТЕРИЈАЛ : МИЛЕНИЧИЊА
ГОЛЕМИНА 150 ML
DIA43 MM
HEIGHT165 MM

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
FTI-18-3
Големина:
150ml
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
боја:
како Слика
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти