.

.

New
100ml неколку бои МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ голем пластичен капак за тоалетна вода/лосион/емулзија/шампон/нега на кожата пластични шишиња козметички пакување

100ml неколку бои МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ голем пластичен капак за тоалетна вода/лосион/емулзија/шампон/нега на кожата пластични шишиња

DEN 2448.00

Стока
Достапно.


Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
точка бр : FBG-06
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
ГОЛЕМИНА : DIA38 MM ВИСИНА 126.5 MM
КАФЕАВАТА БОЈА Е ДОСТАПЕН ,PLS НАПРАВИ ЗАБЕЛЕШКИ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА КОГА СТАВАЊЕ РЕД .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
FBG-06
Големина:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Свеж

Избор на клиенти