.

.

New
100pcs трговија на големо 20ml празни PB-20ml Магла Спреј Пумпа Шишиња , 20 ml пластични јасно мраз Парфем Празни Шишиња

100pcs трговија на големо 20ml празни PB-20ml Магла Спреј Пумпа Шишиња , 20 ml пластични јасно мраз Парфем Празни Шишиња

DEN 1389.60

Стока
Достапно.

5 mm
22mm
PB-30ml
160mm
22mm
A.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. cosmoprof и лична нега индустрии. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.
Очекуваат за вашето барање!. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. : PB-20ml
Материјал : ПП
Капацитет : 20ml
ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР(D)
МАТЕРИЈАЛ
PB-5ml
77mm
16mm
КАПА : PP
ПУМПА : PP
ШИШЕ : PP
PB-8ml
104mm
16mm
PB-10ml
119mm
16mm
PB-15ml
147mm
17mm
PB-20ml
135.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20ml
Употреба:
Парфем
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како на берзата
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PB-20ml
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Пластични Тип:
PP
Материјал:
Пластични
Површината Ракување:
Мраз
Свеж

Избор на клиенти