.

.

New
120ML круг рамо транспарентна пластика /ПЕТ шише или тоалетна вода botter шише или козметички пакување со мет сребро капак

120ML круг рамо транспарентна пластика /ПЕТ шише или тоалетна вода botter шише или козметички пакување со мет сребро капак

DEN 2496.00

Стока
Достапно.


точка бр : FBH20
големина : 120 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
DIA41 MM, ВИСИНА 124 MM
за објектот :
Телото на шишето е транспарентен , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
120ML
Број На Модел На:
PBH-20
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион /emusion шише
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Свеж

Избор на клиенти