.

.

New
100ml ЗЕЛЕНА /БРАУН МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ за тоалетна вода /лосион/шампон/емулзија/козметички пакување, пластична шише пакување за нега на кожата

100ml ЗЕЛЕНА /БРАУН МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ за тоалетна вода /лосион/шампон/емулзија/козметички пакување, пластична шише пакување за нега

DEN 2784.00

Стока
Достапно.


Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
точка бр : XJH-21
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ml
Број На Модел На:
XJH-21
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Свеж

Избор на клиенти