.

.

New
100pcs пластични 15ml спреј шише , 0.5 oz пластични спреј шишиња за парфем , празни 15ml pp убавина спреј шише со пумпа

100pcs пластични 15ml спреј шише , 0.5 oz пластични спреј шишиња за парфем , празни 15ml pp убавина спреј шише со пумпа

DEN 1160.64

Стока
Достапно.

Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. cosmoprof и лична нега индустрии.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.5 oz пластични спреј шишиња за парфем
Предмет Бр. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен , и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
Очекуваат за вашето барање!. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15ml
is_customized:
Yes
Употреба:
Парфем
боја:
како на берзата
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PB-15ML
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Пластични Тип:
PP
Материјал:
Пластични
Површината Ракување:
печатење на екран
Свеж

Избор на клиенти