.

.

New
100pcs 30ml празни dropper сина нега на кожата шише пластика, онлајн трговија на големо e течни dropper сина ПЕТ шишиња 30ml

100pcs 30ml празни dropper сина нега на кожата шише пластика, онлајн трговија на големо e течни dropper сина ПЕТ шишиња 30ml

DEN 1986.24

Стока
Достапно.

Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Запечатување Тип : dropper
Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized : Да
30ml празни dropper сина нега на кожата шише пластика, онлајн трговија на големо e течни dropper сина ПЕТ шишиња 30ml
Предмет Бр. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Објект 's Опис :
Оваа dropper шише може да биде исполнет во етерични масла. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен , и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
Очекуваат за вашето барање!
. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
30ML
Свеж

Избор на клиенти