.

.

New
1000pcs трговија на големо ET004 9ml празни црна течност eyeliner цевка, празни течни eyeliner шише 9ml, шминка празни пластични пакување

1000pcs трговија на големо ET004 9ml празни црна течност eyeliner цевка, празни течни eyeliner шише 9ml, шминка празни пластични

DEN 27840.00

Стока
Достапно.


ET004-9ml празни црна течност eyeliner цевка, празни течни eyeliner шише 9ml, шминка празни пластични пакување
A. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.
ET004-9ml eyeliner цевка 's димензија : 16mm (Дијаметар) x 105mm (Вкупна Висина)
Б. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Предмети Опис & Производи Фото :
Оваа празна црна течност eyeliner цевка се користи за козметика и шминка индустријата. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ET004-9ml
Големина:
9ml eyeliner tube
Свеж

Избор на клиенти