.

.

New
100ml БРАУН/ЗЕЛЕНА МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ за лосион/емулзија/foundation/шампон/тоалетна вода/за нега на кожата пластични шишиња сребро капак

100ml БРАУН/ЗЕЛЕНА МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ за лосион/емулзија/foundation/шампон/тоалетна вода/за нега на кожата пластични шишиња сребро

DEN 2496.00

Стока
Достапно.


точка бр : XCH-07
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
А&Б ГОЛЕМИНА
DIA44 MM HEIGHT119.1 MM
C&D ГОЛЕМИНА
DIA44 MM ВИСИНА 111.5 MM
за објектот :
Телото на шишето е Кафеава/Зелена , . Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
XCH-07
Големина:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Свеж

Избор на клиенти