.

.

New
50pcs/многу 50мл Висока температура сребро refillable празни atomiser шише парфем,празни 50 ml Сјајна Сребрена Парфем стакло пакување

50pcs/многу 50мл Висока температура сребро refillable празни atomiser шише парфем,празни 50 ml Сјајна Сребрена Парфем стакло

DEN 3562.00
DEN 3748.80

Стока
Достапно.


За Предмет :
Тоа е многу погуста и побезбедно ,би можело да го задржи надвор од сонцето,со висок квалитет
Парцела ќе биде предаден во рок од 3 дена откако ќе се исплати, ние брод потврдените адреса на aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашите примени адресата се точни.
Очекуваат за вашето барање!

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
50МЛ
Употреба:
Парфем или Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Капацитет:
50МЛ
Печатење со големина:
H52mm*L33mm
Технологија:
Висока температура сребро УВ Слој
Свеж

Избор на клиенти