.

.

New
10pcs 10ml Lip Balm Симпатична Шише Празни Козметички Сад Цевка Патување Сјај

10pcs 10ml Lip Balm Симпатична Шише Празни Козметички Сад Цевка Патување Сјај

DEN 451.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ние во голема мера ќе го цениме за вашата соработка.
Јас ncluded во Пакет : > 10 x 10ml кармин шуплива цевка
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам . Поради разликата на временска зона, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 24 часа (со исклучок на викенд & одмор) . Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Тоа може да потрае до 5 работни дена за процесот на вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за проверка. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.5 см Капа боја : Сребро Количина : 10 компјутери Тема : Безбедно и не-токсични материјали; Транспарентно tupe тело може да се види боја на кармин; Мини големина, лесен за носење, на вреќа; Кога патуваат, разубават вашиот совршен за патување.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Но, ако не излегува секој тарифа, ќе плати за тоа. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ML
Број На Модел На:
10ml кармин шуплива цевка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
кармин шуплива цевка
Материјал:
транспарентна пластика
боја:
сребрена како слика
Количина:
10pcs
SKU:
19600062_w2
Име:
кармин шуплива цевка
Свеж

Избор на клиенти