.

.

New
100ml шест бои пластични МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ за серумски/лосион/емулзија/шампон/remove масло/нега на кожата козметички амбалажа пластични шишиња

100ml шест бои пластични МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ за серумски/лосион/емулзија/шампон/remove масло/нега на кожата козметички амбалажа пластични

DEN 2592.00

Стока
Достапно.


Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
точка бр : FBG-08
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
ГОЛЕМИНА : DIA38 MM ВИСИНА 145 MM
pls советува која боја ви е потребна кога ставање ред .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
FBG-08
Големина:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Свеж

Избор на клиенти