.

.

New
2ml круг раководител усна четка или транспарентен цевка усна сјај

2ml круг раководител усна четка или транспарентен цевка усна сјај

DEN 1713.60

Стока
Достапно.


големина : 2 ML
за објектот :
Телото на шишето е транспарентен, Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
2ml
Број На Модел На:
lipgr-6
Пластични Тип:
PP
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
завртка капа
боја:
како Слика
иднина:
ЛИЧНА НЕГА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти