.

.

New
5ml сребро козметички пенкало за усна сјај крем /маскара/Eyelash раст течни/ белење на заби цевка или козметички пен

5ml сребро козметички пенкало за усна сјај крем /маскара/Eyelash раст течни/ белење на заби цевка или козметички пен

DEN 4416.00

Стока
Достапно.


големина : 5ml
dia16.8мм
height124mm
имаме 9 глава за вашиот referrence, pls проверете кој главата ќе треба кога ставање ред .pls бидете сигурни дека главата е погодна за вашите содржини пред ставање ред .
за објектот :
Телото на шишето е сребро , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
lipcp-5ST
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Метал Тип:
Алуминиум
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
завртка капа
боја:
како Слика
иднина:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
Алуминиум
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти