.

.

New
50PCS 3ML PP кружни транспарентен усна Eyelash раст течни шише , празни усна сјај цевка, пластична 3 ml усна Refillable цевка

50PCS 3ML PP кружни транспарентен усна Eyelash раст течни шише , празни усна сјај цевка, пластична 3 ml усна Refillable цевка

DEN 1748.64

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Име : усна сјај шише, усна масло шишиња
Материјал : ПП
Облик : Тркалезна
Боја : Јасно
Капацитет : 3 ML
Големина : L125*D 13.2 mm
Количина : 50pcs/многу

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
3ml
Свеж

Избор на клиенти