.

.

New
100pcs трговија на големо 5ml мини пластичен сад ,празни 5ml lipbalm сад за око крем, акрилик 5g тегли за козметички крем

100pcs трговија на големо 5ml мини пластичен сад ,празни 5ml lipbalm сад за око крем, акрилик 5g тегли за козметички крем

DEN 4031.52

Стока
Достапно.

За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Тоа е убаво трепет тенџере. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен , и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. : JA31-5ml (Продажба на тегли без било печатење, сликата покажа дека само за вашиот референца)
Материјал : акрилик (ПММА)
Капацитет : 5ml
ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР(D)
МАТЕРИЈАЛ
JA31-5g
30мм
34mm
НАДВОРЕШНИОТ КАПА : АКРИЛИК
ЈАКА ЗА КАПА : ABS
ВНАТРЕШНИОТ КАПА : ABS
ДИСК : ЈП
ВНАТРЕШНИОТ ТЕНЏЕРЕ : PP
НАДВОРЕШНИОТ ТЕГЛА : АКРИЛИК
JA31-15g
42mm
66mm
JA31-30g
47mm
66mm
JA31-50g
51mm
75mm
A., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.
JA31-5ml мини пластичен сад , 5ml lipbalm сад , 5g тегли за козметички крем
Предмет Бр. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5ML
Свеж

Избор на клиенти