.

.

New
150ML бела пластика МИЛЕНИЧЕ шише со притиснете пумпа за лосион/емулзија/foundation/серумски/ козметички пакување за нега на кожата

150ML бела пластика МИЛЕНИЧЕ шише со притиснете пумпа за лосион/емулзија/foundation/серумски/ козметички пакување за нега на

DEN 2563.00
DEN 2563.20

Стока
Достапно.


точка бр : FWI-30
големина : 150 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
ГОЛЕМИНА на :
НЕМА 1 . : DIA43 MM HEIGHT169 MM
НЕМА 2 . : КОЛ 43 MM ВИСИНА 171.4 MM
НЕМА 3. : КОЛ 43 MM ВИСИНА 168.2 MM
НЕ 4. : КОЛ 43 MM ВИСИНА 165.3 MM

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
FWI-30
Големина:
150ml
is_customized:
Yes
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
завртка капа
боја:
како Слика
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти