.

.

New
200pcs онлајн трговија на големо 5g црвено празни контејнери, LB02 5g црвениот круг празни шминка цевки пакување за lip balm

200pcs онлајн трговија на големо 5g црвено празни контејнери, LB02 5g црвениот круг празни шминка цевки пакување за lip balm

DEN 1922.40

Стока
Достапно.


ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР
МАТЕРИЈАЛ
LB01-4. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.8 g Круг Празни Lipbalm случаи пакување да можат да се направат било какви бои, како на кориснички барање. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.5 g
67mm
20mm х 13mm; Внатрешните : 16. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Очекуваат за вашето барање!
. Предмети Опис & Производи Фото :
LB02-4. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И PP материјал е еко-пријателски пластика. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5g
Свеж

Избор на клиенти