.

.

New
100ml БРАУН/ЗЕЛЕНА МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ бело/црна пумпа за лосион/емулзија/шампон/серумски/foundation/нега на кожата козметички пакување

100ml БРАУН/ЗЕЛЕНА МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ бело/црна пумпа за лосион/емулзија/шампон/серумски/foundation/нега на кожата козметички пакување

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


точка бр : XCH-10
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
КОЛ НА ДНОТО : 43.8 MM
ВИСИНА 126 MM

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
XCH-10
Големина:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти