.

.

New
300ml бела лосион / емулзија/shamboo шише со долго притискање пумпа

300ml бела лосион / емулзија/shamboo шише со долго притискање пумпа

DEN 3768.00

Стока
Достапно.


Запечатување Тип : Пумпа Sprayer
точка бр : DYNL-300
големина : 300 ML
материјал : PE
за објектот :
Телото на шишето се БЕЛИ, Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
300ML
Број На Модел На:
DYNL-300
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
ЛОСИОН ИЛИ ЕМУЛЗИЈА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пластични Тип:
PE
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Свеж

Избор на клиенти