.

.

New
трговија на големо 50g Алуминиум Козметички Тегла Сад Завртка Конец, 100pcs Златна 50мл Шминка Сад Фабрика за промет на Големо

трговија на големо 50g Алуминиум Козметички Тегла Сад Завртка Конец, 100pcs Златна 50мл Шминка Сад Фабрика за промет на Големо

DEN 3337.44

Стока
Достапно.

Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
Очекуваат за вашето барање!
. cosmoprof и лична нега индустрии. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
50g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50g
Материјал:
Алуминиум
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти