.

.

New
100ml Транспарентен/сина плоштадот МИЛЕНИЧЕ шише за лосион/емулзија/шампон/тоалетна вода/отстранување масло за козметички пакување за нега на кожата

100ml Транспарентен/сина плоштадот МИЛЕНИЧЕ шише за лосион/емулзија/шампон/тоалетна вода/отстранување масло за козметички пакување

DEN 2544.00

Стока
Достапно.


точка бр : STG-08
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА

Детали

боја:
NO 1, NO 2, БР 3, БР 4, БР 5, БР 6
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
STG-08
Големина:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти