.

.

New
трговија на големо 100pcs PB 5ml пластични спреј шишиња , 5ml розова празни Спреј шише онлајн

трговија на големо 100pcs PB 5ml пластични спреј шишиња , 5ml розова празни Спреј шише онлајн

DEN 1172.64

Стока
Достапно.

За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн.
трговија на големо PB-5ml пластични спреј шишиња , Спреј шише онлајн
Предмет Бр., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен , и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
Очекуваат за вашето барање!. cosmoprof и лична нега индустрии. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Употреба:
Парфем
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
Акции или Прилагодено Боја
Употреба:
Парфем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PB-5ML
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Пластични Тип:
PP
Материјал:
Пластични
Површината Ракување:
Мраз
Свеж

Избор на клиенти