.

.

New
50 компјутери/многу 10ml чисто Стакло Dropper Шишиња За Етерични Масла,празни 10ml стакло Парфем Примероци шише со сини dropper

50 компјутери/многу 10ml чисто Стакло Dropper Шишиња За Етерични Масла,празни 10ml стакло Парфем Примероци шише со сини dropper

DEN 1774.08

Стока
Достапно.

ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
Опис На Производот
Материјал : Стакло
Големина : Кол.22mm*Висина 81mm(шише тело висина 58mm) Капацитет : 10 ML Боја : стакло шише + бело/црна пластика главата + стакло dropper
ве молиме да ни каже која боја ви се допаѓа, или ние ќе ги испрати по случаен избор. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи на производот природата боја. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
gold dropper
Број На Модел На:
10ml
Свеж

Избор на клиенти