.

.

New
120ML круг рамо транспарентна пластика /ПЕТ шише или тоалетна вода шише или козметички пакување со сребро капак

120ML круг рамо транспарентна пластика /ПЕТ шише или тоалетна вода шише или козметички пакување со сребро капак

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


точка бр : PTH21
големина : 120 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
DIA41 MM, ВИСИНА 121 MM
за објектот :
Телото на шишето е транспарентен , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PTH-21
Големина:
120ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион /emusion шише
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти