.

.

New
Промоција : 10ml транспарентен маскара цевка со сребро врвот или козметички цевка или Eyelash раст течни цевка

Промоција : 10ml транспарентен маскара цевка со сребро врвот или козметички цевка или Eyelash раст течни цевка

DEN 2496.00

Стока
Достапно.


големина : 10 ML
за објектот :
Телото на шишето е транспарентен , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
MAC-10T
Запечатување Тип:
завртка капа
Употреба:
Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Пластични Тип:
PETG
Површината Ракување:
печатење на екран
боја:
како Слика
иднина:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
PETG
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти